Obaly z plastu

24. 4. 2023 Off Od

V poslední době mě velice těší, že opravdu všichni lidé okolo už se zajímají o to, z čeho jsou výrobky udělané a co se potom dělá s recyklací. A já na tom nejsem jinak. Také mě opravdu zajímá fakt, z čeho se vyrábí a jak je to poctivé. Protože já osobně bych se nechtěla podílet na tom, že bych ničila planetu. Samozřejmě, že jsou různé aktivisté, kteří by mi řekli i to, že už jenom já svou existenci ničím planetu. Jenomže tohle už jsou moc veliké extrémy, na které já už nevěřím. Ale samozřejmě chci, aby všechno probíhalo v naprostém klidu a také podle zásad a také podle práv naší přírody.

Obaly jsou kvalitní.

Protože i naše příroda má svá práva a také zákony, které bychom měli dodržovat. I když mnoho lidí tohle vůbec neví a nechtějí to dodržovat. Takže opravdu jsem vděčná za firmy, které mají opravdu šetrné způsoby vyrábění. A klidně mohu za sebe pochválit jednu firmu schoellerallibert.com, která má poctivou výrobu plastových obalů, což znamená, že je to nezávadné a všechno recyklovatelné. Protože podle mého názoru bez recyklovatelných výrobků bychom se už neobešli. Vážně si nedokáže představit, co bychom dělali, kdyby nás zahltil všechen ten plast, který jsme vyrobili.

Plast je recyklovatelný.

Podle mého názoru by to muselo být opravdu katastrofální a mělo by to hrozné následky. Já sama si kolikrát říkám, co se všechno děje s plastovými lahvemi. Tohle ale nechme stranou. Výroba plastových obalů v této firmě probíhá naprosto v pořádku. A je to vše podle legislativy a nemusíte se bát, že by tady v této firmě bylo něco špatně. Tato firma dbá na výrobu plastových obalů opravdu pečlivě a je to všechno pod drobnohledem. Všichni zaměstnanci jsou tady perfektně školení, takže výroba plastových obalů je podle zásad. Myslím si, že kdyby tomu tak nebylo, tak a už by se na to dávno přišlo. Také mě těší, že i zákazníci o tomhle ví všechno, takže se nemusíte bát, že by se tady dělo něco špatného. Výroba plastových obalů je recyklovatelná, přesně tak, jak by si to přála sama naše příroda.