Těhotenské bříško zvěčněné na fotografii

2. 10. 2017 Off Od


Početí miminka je jedna z nejkrásnějších záležitostí v našich životech. Zázrak, který se nedá slovy ani vysvětlit a kterému se říká nový život. Tajemství, které z mála vytvoří hotového člověka.

mateřství

Každá maminka je na sebe v tomto období velice opatrná a hrdá. Rostoucí bříško ustavičně sleduje a kontroluje a často stojí před zrcadlem, ve kterém se obhlíží, počítá nové faldíky a kila a hlavně bříško, které začíná být pořádně vidět.
Ale proč tohle tajemství nechávat pouze zrcadlu? Svoje těhotenské bříško si může každá nastávající maminka nechat zvěčnit. A než se fotit mobilem před zrcadlem s vyšpulenou pusou a prezentovat se na sociálních sítích, tak je lepší těhotenské focení profesionální cestou.

V příjemném ateliéru s použitím krásného pozadí a dalších dekorací a v uvolněné atmosféře. Jedině tak můžou vzniknout nádherné záběry, které zvěční šťastnou nastávající maminku i tatínka a čekající sourozence.

Fotografie natolik něžné, krásné a vystihující tu pravou atmosféru těhotenství, za které se rozhodně nebudete stydět.
Věčné obrázky, které do rodinného alba rozhodně patří, protože každé z dětí se třeba v budoucnu rádo podívá na to, že jednou taky byly v bříšku a čekaly na příchod na svět.

Je to neuvěřitelné, ale v bříšku byl každý z nás a každý moment z tohoto období je nádhernou vzpomínkou. Od těhotenských testů, prvních ultrazvukových záběrů až po nádherné fotografie s rostoucím bříškem a krásnou maminkou.
Těhotenské focení se stalo oblíbenou záležitostí maminek a každá si chce tuto událost co nejkrásněji zvěčnit. Ať se říká, co chce, tak žena v očekávání patří mezi ty nejkrásnější. Takže každá fotografie bude povedená a originální.

těhotná žena

V jakém stylu chcete mít tento druh fotografií, záleží pouze na vás, protože v hlavní roli je vždy nastávající maminka a rostoucí bříško, v kterém se skrývá malý človíček.