Hromadná zábava pro vás a vaše přátele

27. 9. 2018 Off Od

Hledáte nějaký zajímavý plán na sobotní večer strávený s přáteli? Už vás nebaví klasické aktivity, jako je bowling, kulečník nebo laser game a rádi byste vyzkoušeli něco úplně nového? Velice populární a oblíbené jsou v poslední takzvané únikové hry, které představují naprosto skvělý způsob, jak procvičit svou logiku, jak utužit vztahy s přáteli a jak se v neposlední řadě výborně pobavit a vybudovat nové společné zážitky. O čem tato aktivita je a co od ní můžete očekávat?

klíčová dírka

Jak už samotný název únikové hry napovídá, vaším úkolem bude najít cestu ven z místnosti, zkrátka utéci. Cestu ven najdete tak, že budete muset řešit nejrůznější hlavolamy, rébusy, hádanky a další úkoly, které zaměstnají nejenom váš mozek, ale taky hlavně vaši představivost a smysl pro detail. Všechny tyto úkoly vás budou posouvat stále dál a dál, a to až do té doby, dokud nenajdete cestu ke zdárnému cíli. Je to velmi chytlavá zábava, která zaměstná vaši hlavu, a přitom vás bude neuvěřitelně bavit, obzvláště pokud jste fandové detektivek.

Proč vyrazit na únikovou hru?

Existuje spousta důvodů, proč byste se měli rozhodnout vyrazit na tuto novodobou zábavu. Pojďte se s nimi ve stručnosti seznámit a najít si mezi nimi ty své důvody, proč nesmíte tuto atrakci minout:

  • Skvělá zábava pro dva až pět hráčů
  • Vhodné pro páry, skupinky přátel nebo kolegy v rámci utužování vztahů
  • Zábava vhodná pro každého
  • Výborná alternativa tradičním aktivitám, jako je bowling, kulečník a podobně
  • Cenově dostupná záležitost, která se rozpočítá mezi všechny účastníky

teambuilding

Pro 2-5 lidí

V kolika lidech můžete na únikovou hru vyrazit? Ideální je vytvořit partu o pěti lidech, protože je jasné, že více hlav víc vymyslí. Není to však podmínka, můžete jít klidně i jen ve dvou nebo ve třech lidech. Je však nutné počítat s tím, že čím více se vás sejde, tím levnější to budete v závěru mít.