Ženy a kabelky jsou nerozlučná dvojka

13. 10. 2018 Off Od

Uvažujete nad pořízením nové kabelky, protože vaše stará již dosluhuje, anebo si chcete zkrátka a jednoduše jen rozšířit svůj šatník? V obou případech vás čeká složitý výběr správného modelu, který se bude skvěle hodit do vašeho šatníku a výborně ho doplňovat.

foťák u tašky

Spousta žen si stále myslí, že platí to ono ohrané pravidlo, že barva kabelky musí nutně ladit s barvou bot. To je však již dávná minulost, dnes to takto nedělá už prakticky nikdo. Proč taky, když je móda mnohem více hravá? Je úplně jedno, jestli si k černé tašce vezmete černé nebo béžové boty. Záleží totiž nikoliv jen na obuvi, ale na vašem modelu jako takovém. Je potřeba, aby všechno ladilo jako celek, nikoliv jen jako vybraná část.

žena na nákupu kabelky

Nebojte se výraznějších odstínů

Prakticky každá žena má ve svém šatníku černou tašku. Tato barva je univerzální, základní a nemá zkrátka žádnou chybu. Určitě je ale dobré ozvláštnit svou sbírku i nějakou výraznější a míň univerzální barvou. Šlápnutím vedle rozhodně nebude právě žlutá kabelka, kterou si díky této barvě naprosto zamilujete. Vypadá to vesele, odvážně a pokud to dobře skombinujete s oblečením, tak vás finální model nadchne. Nebojte se těchto veselejších odstínů, a to zejména v podzimním a zimním období, kdy jsou tyto barvy zkrátka potřeba.

Jak vybrat správně velikost?

Pokud jste se rozhodli, že chcete žlutou tašku, tak nyní vás čeká už jen výběr správné velikosti. To je další těžký úkol, protože si musíte sama uvědomit, kolik úložného prostoru budete vlastně potřebovat. Někdo v tašce nosí jen mobil, klíče a telefon, tudíž bohatě postačí menší psaníčko, někdo si v tašce nosí sešity, diář, velkou láhev s pitím a tak podobně. Zde budou tedy určitě potřeba větší rozměry. Před koupí se tedy určitě zamyslete, kolik prostoru reálně využíváte a podle toho nakupujte. Jen tak se stane vaše nová kabelka vaším nejlepším společníkem.