Kvalitní bydlení již od jednoho milionu

15. 11. 2020 Off Od

Přemýšlíte nad tím, že si koupíte vlastní domeček, ale s hrůzou jste zjistili, jak vysoké jsou v dnešní době pořizovací ceny nemovitostí? Ano, máte pravdu. Klasický dům se zahradou se pomalu, ale jistě stává výsadou bohatých. Nicméně my pro vás máme jeden osvědčený způsob, díky kterému můžete na tento zdánlivě nesplnitelný sen dosáhnout i vy!

Ideálním řešením jsou mobilehimy. Levné mobilní domy https://www.top-mobilnidomy.cz/ si můžete pořídit již od jednoho milionu Korun. Oproti klasickému zděnému domu tak můžete ušetřit i několik milionů – a to se opravdu vyplatí.

chata ve sněhu

Ptáte se, jak je to možné? Úplně jednoduše. První výhoda nastává již při výběru vhodného pozemku. Mobilní dům můžete postavit zkrátka kamkoliv a to i bez stavebního povolení. Můžete jej tak klidně postavit i na ornou půdu, která má v blízkosti přípojku na elektřinu a vodu. Díky tomu ušetříte několik stovek tisíc! Pokud tomu nevěříte, zkuste si porovnat kupní ceny stavebních pozemků a klasické orné půdy. Poměr je neskutečný.

Další obrovskou výhodou je rychlost. Než postavíte klasický zděný dům, může to trvat i několik let. Zato mobilheim na vašem pozemku může stát již do několika málo dní! Pokud si vyberete z firemního katalogu již smontovaný dům, není problém, aby jej firma hned druhý den po zaplacení naložila na kamion a dovezla až přímo k vám.

chata u lesa

Pokud si myslíte, že mobilní domy jsou pouze malé stavby a vám by nestačili, jste na omylu. Necháte-li si vyrobit dům na zakázku, není problém jej mít o dispozici 3+1, 4+1 nebo dokonce ani 5+1. Zkrátka ne vždy se musí jednat o malé chaty. Tyto stavby totiž moou plnohodnotně zastoupit klasické domy a to ve všech možných ohledech. Jedná se o celoročně obyvatelné stavby. Není tak problém ani v zimním období. Pokud jste se tedy rozhodli pro tuto variantu, věřte, že vaší volby nebudete zcela určitě litovat!