Přívěsný vozík za auto

17. 2. 2021 Off Od

Přívěsné vozíky jsou velmi užitečné, protože je zapojíme za auto a můžeme táhnout spoustu věcí, což nám významně ušetří čas a uvezeme větší náklad.

Přívěsný vozík za auto

Velký pomocník

Osobní vozy mají mnohdy velkorysé zavazadlové prostory, ovšem třeba pro převoz většího nábytku to rozhodně nestačí, takže budeme muset najít jiné řešení. Nemusíme řešit shánění dodávky a podobné záležitosti, protože vše se může vyřešit díky přívěsnému zařízení, kdy stačí mít vůz s tažným. Vozík je skutečně velkou pomocí, protože má velkou plochu, na kterou můžeme naložit všechno možné a to pohodlně, protože dnešní vozíky mají sklopné čelo.

pneumatika na cestě

Po naložení stačí vše pevně připevnit a potom už můžeme vyrazit. Samozřejmě se nám zvedne spotřeba auta budeme si moci dávat trochu více pozor, ale vše přepravíme rychle a snadno, což nám ušetří spoustu starostí a trápení. Nemusíte se bát jízdy s vozíkem, protože hezky drží stopu a zvětšují jen naši šířku. Jediným úskalím může být couvání, ovšem to se dá samozřejmě naučit. Po chvíli ježdění s vozíkem sami uvidíte, že to není nic, co by bylo nějak moc náročné.

Snadné zapůjčení

Nyní se můžeme zamyslet nad tím, jestli se nám vyplatí koupit vozík a mít jej ve svém vlastnictví, přičemž kvalitní nám vydrží klidně desítky let bez problémů. Navíc to není až zas tak finančně náročné, protože tyto přívěsy jsou za dobrou cenu. Také údržba a servis není moc náročný, protože se musíme kontrolovat pneumatiky, pevnost rámu s konstrukcí a také ojí se zařízením k upevnění na kouli auta.

tažné zařízení

Povinné ručení je také za pár stovek, ovšem pokud vozík použijeme třeba dvakrát za rok, tak je lepší využít půjčovny přívěsných vozíků Praha. Ta půjčuje nákladní přívěs v kategorii do 750 kg, takže k němu stačí pouze řidičské oprávnění skupiny B. Vozík má sklápěcí čelo a také rezervu, kdyby přeci jen náhodou přišel problém v podobě propíchnutého kola. Můžete si jej půjčit i na delší dobu, přičemž cena za půjčení se pohybuje v řádu stovek, kdy si převezete, co potřebujete a potom ho zase pohodlně vrátíte a máte vše snadno zařízeno.