Půjčovna dodávek Brno

14. 8. 2020 Off Od


Potřebujete přemístit větší kusy nábytku a nemáte k tomu dostatečně velké auto? Potřebovali byste dodávku? Kde ji vzít, když nikdo z vaší rodiny ji nevlastní ani žádný z kamarádů. Mi vám rádi poradíme. Obraťte se přímo na nás půjčovna dodávek Brno Maxidodavky. Mi vám rádi vyhovíme. Zapujčíme vám některé z našich vozů, podle toho, který budete potřebovat a bude se vám hodit. Naše firma vám poskytne skvělé služby, které vám teď přiblížíme.

auto

  • Zapůjčení vozů z našeho výběru. To je hlavní věcí, kvůli které tady jsme.

  • Zabezpečení vozu pomocí GPS. Nemusíte se bát, že by vám vozidlo přes noc nebo před domem ukradli. Každé naše auto je vybaveno GPS podle, které se dají naše vozy najít. Jsou tak zajištěny proti krádeži, odcizení nebo zneužití.

  • Samozřejmostí je pojištění vozidel, které máte již v ceně. Vozi jsou pojištěny povinným a havarijním pojištěním. Nemusíte se bát, že by se o vás při nehodě nikdo nepostaral, ba naopak. Služby jsou rychlé a komunikace s pojišťovnou skvělé.

  • Neomezené kilometry. Snažíme se vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků a u nás za kilometry neplatíte.

  • Jestliže si u nás půjčujete vůz za účelem stěhování rádi vám k vozu zapujčíme stěhovací techniku, aby pro vás nebylo stěhovaní moc náročné. Není nad to, když si můžete ulehčit práci. Ať už se jedná o vozík nebo kotvící techniku do vozu. Je důležité, aby se při převozu materiálu nic nestalo a proto je dobré ho ukotvit.

  • Když přijedete pro vůz vlastním osobním automobilem rádi ho u nás necháme na uzavřeném hlídaném areálu. Nemusíte se bát, že by došlo k odcizení vozu.

  • K vozu vám zapůjčíme GPS, abyste lépe našli tu nejlepší cestu.

  • Posledním bodem je dálniční známka. Ta je součástí vybavení každého vozu pro celou Českou republiku. Nemusíte při svém cestování využívat vedlejší silnice a trmácet se po vesnicích. Můžete najet na dálnici a uhánět. Nesmí tedy stát. Dálniční známka je rozhodně výhodou, když cestujete někam dál.

dálnice

Neváhejte a obraťte se na nás, když potřebujete.