Sáčky s klopou jsou k balení to pravé!

23. 2. 2019 Off Od

Vždy, když vám záleží na tom, v jakém stavu dorazí vaše zboží k zákazníkům, musíte zvolit to pravé balení. A jaké balení je to nejlepší? Přece takové, které obsah balíčku na jeho cestě k adresátovi ochrání za každou cenu, ať se děje cokoli.

sáčky s klopiu

V každém případě by proto takové balení mělo být nepromokavé. Pokud jde o přepravu různých balíků, tak lidé nejčastěji sázejí na různé kartonové krabice, ovšem právě s těmi vás může potkat riziko poničení anebo ušpinění odesílaného zboží. Proč? Proto, že každý papír špatně snáší styk s vodou, kartonové krabice nevyjímaje. Pokud tedy nechcete riskovat poškození obsahu balíčku, ke kterému může přispět třeba průtrž mračen po cestě k zákazníkům anebo vlhké překladiště doručovací společnosti, měli byste své zásilky řádně balit do materiálů, které vlhkost neohrozí.

Takže pokud balíte své zboží do kartonové krabice, neváhejte jednotlivé kousky zabalit ještě předtím do plastových sáčků s klopou. Ty se postarají o to, že ať už krabice navlhne jakkoli, tak obsah balíku bude zachráněn.

Navíc, takové polypropylenové sáčky s klopou jsou velice lehké. V praxi to znamená, že na váze vaší zásilce téměř nic nepřidají. Nemusíte se proto obávat, že byste takovým balením zvýšili cenu přepravovaného balíku.
Zároveň i cena samotných plastových sáčků je více než přijatelná, a čím více kusů si objednáte, tím bude nižší. Větší objednávka se vám vyplatí o to více, čím více zboží plánujete zabalit, protože s počtem kusů klesá cena sáčků. Navíc díky jejich nízké hmotnosti a příjemným rozměrům vám nezaberou téměř žádné místo při skladování, ať už si jich objednáte libovolné množství.

sáček s klopoiu

K dispozici jsou pro vás v rozmanitých tloušťkách a v širokém spektru rozměrů. A pokud náhodou uvažujete nad tím, že byste je používali k balení odesílaných zásilek namísto kartonových krabic, sáhněte raději po plastových obálkách s vnitřní černou vrstvou, které jsou k takovému účelu ideální.