Sedací vak

20. 10. 2018 Off Od


Existuje řešení – vak, který se přizpůsobí vašemu tělu. Naprosto skvělý způsob domácí pohody. Nejenže můžete tento výrobek vybírat z široké škály barev, ale můžete se podívat i na různé typy vaků a vybrat ten nejstylovější právě podle vašich představa a potřeb. Výrobky se od sebe totiž liší velikostí, tvarem, a materiálem.

 pytel na sezení

Velikosti

Velikosti jsou samozřejmě různé. Protože můžeme koupit výrobek jak pro miminko, dítě, tak pro dospělého. Veliká výhoda je, že vak se dá snadno přenášet a není těžký. Takže pokud máme dvě děti, ale finanční prostředky pouze na jeden výrobek, můžeme pořídit samostatný a střídat v dětských pokojích. Důležité je vybrat velikost i podle toho k čemu budeme vak používat. Pokud jde o sezení je potřeba vybrat vak větší, aby při sezení byla podepřená hlava a člověka nebolelo za krkem.

 

Materiál

Nejlépe hodnocený materiál je rozhodně plyš. A poté nylon a polyester. Plyšové křesílko si pochválí muž i žena, či dítě. Navíc je vhodný jako doplněk k veškerému nábytku. Hodí se do každé místnosti jako je dětský pokoj, ložnice či obývák. Ale dá se říct, že všechny materiály jsou vhodné protože slouží k pohodlí. Některé se dají použít i venku, například na plážích jsou často viděny u barů.

spánek v sedě 

Tvar

Tvar výrobku je také rozmanitý, může vypadat jako křeslo, fotbalový míč nebo se podobá fazoli. Nejvíce vyhledávaný je fazolovitý tvar, který nejlépe přilne našemu tělu. Takže použití u televize je ten nejlepší způsob večerního nebo třeba víkendového relaxu.

 

Na co je potřeba dávat pozor u vybírání sedacího pytle? Je to výplň výrobku! Uvnitř by měly být vždy polystyrenové kuličky. Vyhnout se musíme polystyrenové drti – se nepřizpůsobí tak dobře a brzy se rozleží. Navíc se z ní práší. Kuličky mají výhodu, že drží tvar a navíc kvalitní výrobky mají otvor, kterým lze doplnit výplň novou, kterou většina výrobců nabízí.