Jíte a přitom hubnete

18. 9. 2019 Off Od

Rozhodnout se, že zhubnu a konečně si zformuju postavu do dřívějších rozměrů, je jen prvním krokem k dosažení tohoto cíle. To hlavní nás teprve čeká. Jaký bude celý proces? Bude to jednoduché či složité anebo snad nemožné? To záleží na tom, jak to celé pojmete.

břicho

  • Jestliže chcete zhubnout pouze na nějakou akci a je vám v podstatě jedno, že se kila opět vrátí, pak je docela lhostejné, jaký dietní program zvolíte.
  • Pokud ale chcete, aby byl výsledný efekt trvalého charakteru, musíte volit s rozmyslem.

Novou a velice účinnou redukci tělesné hmotnosti přináší takzvaná proteinová dieta. Díky složení jídelníčku, který obsahuje pokrmy bohaté na bílkoviny (proteiny) a je v nich minimum tuků a cukrů, se tělo samo začne zbavovat nahromaděných tukových zásob. A to jak tuku podkožního, tak i útrobního. Ten je ze zdravotního hlediska velice nebezpečný, protože zatěžuje vnitřní orgány. Kromě všech těchto pozitivních dopadů se také významně snižuje hladina cholesterolu v krvi.

Žádný hlad rozhodně nehrozí

Velkou výhodou ketonové (proteinové) diety je především to, že ji nedoprovází pocit hladu. Naopak. Příjem jídla je rozložen do celého dne.

  • Mnoho klientů, kteří se rozhodnou tuto dietu vyzkoušet, jsou překvapeni tím, že je možné konzumovat i těstoviny, ovocné nebo čokoládové dezerty, palačinky, polévka a další „normální“ jídla.

dieta

Tyto pokrmy jsou ale speciálně vyrobené právě pro proteinovou dietu.Jejich konzumace je tedy nezbytností a naopak, musíte vynechat běžné potraviny. Jestliže by v průběhu dietního režimu došlo k „prohřešku“ v podobě nějaké zakázané potraviny, pak by celá snaha přišla vniveč.

  • Po skončení programu je samozřejmě klient navrácen k normálnímu způsobu stravování.
    • Mnoho z nich ale stále využívá pokrmy ketonové diety.
    • Mohou totiž mlsat bez toho, že by se obávali váhového přírůstku.