Nové vypínače a zásuvky

6. 8. 2019 Off Od

Přemýšlíte, co tu chybí, nebo co tu prostě „nesedí“. A už to máte. Jsou to vypínače a zásuvky na zdi. Nebo technicky správně „ve zdi“. Jsou staré a špinavé. Ta špína nevadí, ale vadí barva a vůbec, koupí se nové.

Na to nejsou třeba žádné odborné znalosti. Jako základ je třeba si dát jen pozor na kvalitu a nic jiného nemusí kupce zajímat. Samozřejmě mimo barvy, odstínu, a velikosti. Ne, zásuvky jsou všechny stejně velké, míněn je vypínač. Ten může být přes celou zásuvku, nebo jen ten tolik známý malý „čudlík“.
Moderní vypínače

Při výběru nelze jinak než doporučit toto zboží od výrobce Schneider a to značku Asfora.

Výše uvedený výrobce je na trhu již spoustu let. V podstatě od roku svého založení v roce 1836. V současnosti má přes sto padesát pět tisíc zaměstnanců a sídlo stále ve Francii. Chcete-li to přesně tak Rueil-Malmaison.

Ale to jsme odbočili. Jejich výrobky, například konkrétně vypínače vycházejí vstříc zákazníkovi mnoha druhy. Myslíte, že je jen jeden druh? Není. Můžete si koupit jejich vypínač s kontrolkou či bez, s jejím umístěním přímo v tlačítku či mimo něj, a dokonce si nemusíte koupit vypínač, ale tlumič osvětlení. Tím si sami regulujete to, jak bude žárovka svítit, a tím pochopitelně také vaši spotřebu elektriky.
Starší typ vypínače

V dnešní době, kdy se neustále hovoří a píše o ekologii a z tohoto důvodů právě i o úsporách elektrické energie je to koupě více než správná. O výhodnosti tohoto osvětlení vás pak jistě přesvědčí i účet za elektřinu.

I barevná paleta zboží je dostatečně široká, takže jistě nebude problém sladit vypínače a zásuvky třeba s kobercem, popřípadě, pokud jej nemáte, s parketami, nebo prostě podlahou všeobecně. Právě barevné sladění bude to, co vám budou návštěvy závidět.

Když pak bude byt „vonět novotou“ a vaše vypínače i zásuvky budou „sedět, pak se bude i lépe odpočívat a relaxovat. Ba dokonce i spát.