Zdůrazněte svoji krásu!

2. 6. 2023 Off Od

Ptáte se, proč si některé ženy dávají takovou práci s laděním vhodného účesu, líčení, bot a oděvů? Je to proto, že právě náš vzhled, respektive míra upravenosti a vkusu může udělat z obyčejného rande krásné rande a z obchodního jednání, výborné obchodní jednání!
Je to tak a ne jinak! Šaty dělají člověka! A víme všichni, že je to pravda odvěká!

Co ovšem není zcela tradiční, ale dá se velmi dobře nosit a ještě se dá udělat tak, aby byly zdůrazněny ženské krásy, jsou některé módní styly, o jejichž existenci je v první řadě nutné vědět.
červené tenisky

  • HIPSTER STYL

Pokud i vy se velkým obloukem vyhýbáte komerčním záležitostem, vaším životem jsou kavárny, vernisáže a další podobné akce, které nejsou tak úplně komerčními záležitostmi, jste nezávislou osobou, která miluje umění a humanitní vědy, pak budete milovat právě tento styl! Jedná se o oblečení, které v podstatě není z naší doby, které vůbec nesedí do stylů dnešního oblékání.
Je nám jasné, že pokud takový život a styl žijete, budete zatloukat a zatloukat a nikdy se nám nepřiznáte, že právě vy jste v tomto světě doma. A to je součástí vaší vizáže, my to víme!

  • HIP HOP STYL

Pokud jste zaměřena na pohodlné oděvy, volné střihy oblečení, určitě se pro vás hodí HIP HOP STYL. Nositelé hip hop stylu mají ve svém oblečení vepsaný vlastní životní příběh, který je v jejich pocitech povznáší nad celou společnost. Samozřejmě je tento styl ovlivněn zprvu sportovní módou a následně rap-perskou a hip hop hudební scénou.
tanec breakdance

  • SPOROTVNÍ STYL

V této době se hip hop styl od sportovního výrazně liší, i když prvopočátky mají společné u gigantických zakladatelských firem, jako je třeba Adidas. Móda sportovního stylu je založena na leginách, teniskách, ale nemusíte právě v nich utíkat pouze do posilovny. Elastické a funkční materiály, které se na oděvy používají, stejně jako veselé a zajímavé barvy nejen na oděvech, ale i na botách, dělají ze sportovního oblečení velmi ženskou a moderní záležitost.

  • STREET STYL

Mezi tyto zajímavé styly oblečení pak patří samozřejmě také streetworker styl který spočívá v jednoduchosti. Hodíte na sebe pohodlné džínsy, jednobarevné triko, boty a utíkáte.

V zásadě lze říci, že cokoli si vezmete na sebe, bude vypadat dobře, pakliže to bude čisté, voňavé, nepotrhané (vyjma záměrných děr) a nezničené. Barvy by vám měly slušet a měla byste se cítit pohodlně, přítažlivě a hezky.